Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności
Aktualności

26 Październik 2012

Select Date
Select Date

Zapraszamy do przejrzenia wszystkich aktualności.

Zakończenie Ligi Strzeleckiej

14 Grudzień 2018

Dobiegła końca pneumatyczna liga strzelecka. Zawodniczki i zawodnicy przez cały 2018 r. brali czynny udział w zajęciach sekcji strzelectwa sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Ostatnie, grudniowe strzały wyłoniły zwycięzców poszczególnych kategorii.

24 grudnia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

14 Grudzień 2018

Informujemy, iż na postawie zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia, dnia 24 grudnia Urząd będzie nieczynny. Dzień ten zostanie odpracowany w sobotę 15 grudnia. Tego dnia urząd będzie czynny w godzinach 7.30-14.00.

Nowy profil UMiG Bogatynia na facebooku

14 Grudzień 2018

Drodzy Państwo,
informujemy, iż z przyczyn technicznych dotychczasowy profil Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia przestał funkcjonować. Zapraszamy do polubienia i udostępnienia nowego profilu, na którym zamieszczane będą informacje ze strony Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni - bogatynia.pl

Uczennice z Działoszyna najlepiej recytują Staffa

13 Grudzień 2018

Zgorzeleckie Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich poetycko pożegnało stary rok. Właśnie tam, 11 grudnia 2018 r. zorganizowano powiatowy konkurs recytatorski „Leopold Staff - piewca codzienności” .

Sesja Rady Miejskiej - 20 grudnia

13 Grudzień 2018

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 994/ Przewodnicząca Rady Miejskiej zwołuje sesję Rady Miejskiej w Bogatyni.
Sesja odbędzie się w dniu 20 grudnia 2018 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia.

Bogatyńscy twórcy na przeglądzie rękodzieła w Dzierżoniowie

11 Grudzień 2018

8 grudnia w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury odbył się 9. Dolnośląski Przegląd Twórczości pn. "Ludowe i artystyczne rękodzieło", na którym swoje prace prezentowali bogatyńscy plastycy i twórcy rękodzieła.

Maciej Wapniarczuk Najlepszym Zawodnikiem Dolnego Śląska

10 Grudzień 2018

Niezmiernie nam miło poinformować, że zawodnik Klubu Sportowego Grom Bogatynia, Maciej Wapniarczuk, otrzymał tytuł Najlepszego Zawodnika Dolnego Śląska za rok 2018. Zarząd Dolnośląskiego Związku Taekowondo WTF docenił osiągnięcia sportowe naszego zawodnika w mijającym roku i przyznał mu ten tytuł.

Turniej Futbolu Stołowego

10 Grudzień 2018

7 grudnia odbył się ostatni tegoroczny turniej Futbolu Stołowego. Do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn.

Komunikat dotyczący dzikich wysypisk

10 Grudzień 2018

W trosce o finanse publiczne oraz estetykę miasta i gminy Bogatynia przypomina się wszystkim mieszkańcom o konieczności przestrzegania przepisów porządkowych, głównie związanych z czystością i ochroną środowiska naturalnego. Informujemy, że w związku z coraz większą liczbą pojawiających się na terenie miasta i gminy Bogatynia „dzikich wysypisk” montowane są kamery, tzw. „wideo pułapki”.

Przystanek "Zatonie Megawat" przeniesiony

5 Grudzień 2018

W związku z trwającymi pracami drogowymi w Zatoniu, przystanek autobusowy linii miejskiej "Zatonie Megawat" na czas trwania prac zostaje przeniesiony na przystanek główny PKS.

Za utrudnienia przepraszamy.