Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności
Aktualności

26 Październik 2012

Select Date
Select Date

Zapraszamy do przejrzenia wszystkich aktualności.

Zebranie delegatów NSZZ "Solidarność" KWB Turów

15 Luty 2018

W czwartek 15 lutego w sali zbornej Kopalni Węgla Brunatnego Turów odbyło się sprawozdawczo-wyborcze zakładowe zebranie delegatów NSZZ „Solidarność” KWB Turów. Jednym z najważniejszych punktów zebrania był wybór przewodniczącego na kolejne 4 lata. W wyniku tajnego głosowania na tę funkcję ponownie został wybrany dotychczasowy przewodniczący – Wojciech Ilnicki.

V Zawody Pływackie o Puchar Wójta Osiecznicy

13 Luty 2018

Ponad trzydzieści klubów pływackich, głównie z terenów Dolnego Śląska, zgromadziło 391 zawodników na V Zawodach Pływackich o Puchar Wójta Osiecznicy. Dwudniowe zawody (9-10 lutego) stały się dla wielu trenerów bardzo dobrym miejscem do rywalizacji i konfrontacji najlepszych zawodników i klubów naszego regionu Polski.

Piłkarze ręczni z czwórki najlepsi w gminie

12 Luty 2018

Sukcesem uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bogatyni zakończyły się rozegrane 8 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych.

78. rocznica deportacji Polaków na Sybir

12 Luty 2018

W 78. rocznicę masowej deportacji Polaków na Sybir, bogatyńscy Sybiracy wraz z zaproszonymi gośćmi spotkali się, aby oddać hołd ofiarom stalinowskiego reżimu.

Wernisaż malarstwa Haliny Wełny

9 Luty 2018

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Bogatyni dnia 7 lutego 2018 r. odbył się wernisaż malarstwa Haliny Wełny.

Festyn dla osób niepełnosprawnych

9 Luty 2018

W niedzielę 4 lutego 2018 r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbyła się Sportowa Olimpiada Karnawałowa Dla Osób Niepełnosprawnych zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. 

Dziewczyny z Działoszyna wygrały w piłkę ręczną

7 Luty 2018

Sukcesem uczennic ze Szkoły Podstawowej w Działoszynie zakończyły się rozegrane 1 lutego w sali Szkoły Podstawowej w Porajowie "Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych".

UWAGA! Zagrożenie ASF!

6 Luty 2018

PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ!
Jak postępować w przypadku znalezienia padłego dzika?
Afrykański pomór świń (ASF) to groźna choroba wirusowa, na którą chorują WYŁĄCZNIE ŚWINIE I DZIKI.

Szerszenie po zimowym obozie

5 Luty 2018

Uzdrowiskowa miejscowość Polanica Zdrój była po raz czwarty z rzędu miejscem, w którym 22-osobowa grupa zawodników MKS Szerszeń Bogatynia w okresie 13-23 stycznia przebywała na zimowym zgrupowaniu sportowym. Celem obozu było dalsze przygotowanie kondycyjne i siłowe do letniego sezonu lekkoatletycznego.

Podsumowanie działalności Rady Osiedlowej nr 7

5 Luty 2018

W dniu 3 lutego 2018, na kręgielni Szkoły Podstawowej nr 3 odbyło się tradycyjne (składkowe) spotkanie podsumowujące działalność Rady Osiedlowej nr 7 w roku 2017.